הצוות שלנו

במעטפת השירות שלנו עומדים לרשותכם יועצי נדל"ן, עורכי דין ורואי חשבון המלווים אתכם בכל שלב, כשותפים מלאים. ברמת המאקרו- נבנה עבורכם תוכנית עסקית בהתאמה אישית ובשקיפות מלאה. ברמת המיקרו- ננהל עבורכם מעקב צמוד אחר ביצועי הנכס והדו"חות הכספיים, נדווח באופן שוטף במערכת גילוי נאות אלקטרונית, נטפל בחלוקת הכספים למשקיעים.
מתן לייבה - שותף מנהל

מתן לייבה

שותף מנהל

מתן מנהל את פעילותה של IBI Pillar. הוא אחראי על בחירת השותפים בעסקאות, על בחירת הנכסים, על בניית העסקאות, ועל בחינת התוכנית העסקית יחד עם היועצים המקצועיים. לאחר ההשקעה בנכסים, הוא מנהל באופן שוטף את העסקאות ומבצע מעקב ובקרה.
במשך כ- 5 שנים ניהל מתן את פעילות הנדל"ן בעבור לקוחות מוסדיים ב-IBI בית השקעות.

השכלה: תואר ראשון בכלכלה ומינהל עסקים מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני במינהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב.

דייב לובצ'קי יו"ר דירקטוריון

דייב לובצקי

יו״ר דירקטוריון

דייב מכהן כיו"ר דירקטוריון IBI Pillar וכמנכ"ל IBI בית השקעות. לדייב ניסיון רב בניהול השקעות בעבור לקוחות פרטיים ומוסדיים, והוא מתמחה במכשירי השקעה אלטרנטיביים, בתיכנון פנסיוני ובהיבטי מיסוי. הוא מילא מספר תפקידים בקבוצת IBI, בהם מנכ"ל IBI ניהול תיקים, מנהל מחלקת לקוחות תאגידיים ומוסדיים, מנהל השקעות ראשי ב-IBI גמל והשתלמות ומנהל חדר העסקאות של החברה.

השכלה: תואר ראשון בכלכלה. כמו כן, לדייב רישיון לניהול השקעות מטעם הרשות לניירות ערך וכן, רישיון סוכן ביטוח פנסיוני מטעם משרד האוצר.

ערן שלו - מנהל שיווק

ערן שלו

מנהל שיווק

ערן אחראי על תחום השיווק והמכירות של IBI Pillar. הוא בעל ניסיון של יותר מעשור בתפקידים שונים בתחום ההשקעות, בהם מנהל קשרי לקוחות ב-IBI ומנהל של תיקי השקעות, כמו כן, בעבר מילא תפקיד של משווק השקעות בבית ההשקעות "מיטב".

השכלה: תואר ראשון בכלכלה ובניהול מהמכללה למינהל בראשון לציון.

נדב ברקוביץ - אנליסט נדל"ן

נדב ברקוביץ׳

אנליסט נדל״ן

נדב מסקר חברות נדל"ן ישראליות ואמריקאיות שנסחרות בבורסה בתל אביב. הוא בעל ניסיון של עשור כאנליסט בתחומים שונים, בין היתר בחברות "הראל" ו"כלל".

השכלה: תואר ראשון בכלכלה ומינהל עסקים מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן.

קורל אבנר

יועצת משפטית

קורל מעניקה ייעוץ משפטי שוטף ומלווה את פעילותה של IBI Pillar, החל משלב ניהול המשא ומתן בעסקאות, לאורך כל חיי ההשקעה ועד מכירתו. קורל בעלת ניסיון במשפט מסחרי, בשוק ההון, ובליווי חברות הנסחרות בארץ ובחו"ל.

השכלה: תואר ראשון במשפטים ותואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במשפט בין-לאומי מהמרכז הבינתחומי בהרצליה.

קים בילו

מנהלת קשרי לקוחות

קים אחראית על השירות בחברה. במסגרת תפקידה מנהלת קים קשר ישיר ושוטף עם לקוחות החברה, ואף מלווה אותם לכל אורך תקופת ההשקעה. לקים ניסיון של כ-8 שנים במגוון תפקידי שירות בעבור לקוחות פרימיום ובעבור לקוחות מוסדיים במספר בתי השקעות.

השכלה: תואר ראשון בכלכלה מהמכללה למינהל ותואר שני במנהל עסקים מהמכללה למינהל.

קורל אברהם

דסק לקוחות

קורל אחראית על מתן מענה ללקוחות חדשים. במסגרת תפקידה היא מספקת מידע לפונים השונים בכול הנוגע להשקעות החדשות של IBI Pillar וכן דואגת לקשר בין הפונים לבין מנהל השיווק ביחידות השונות בחברה.

קורל סטודנטית לכלכלה ולניהול באוניברסיטה הפתוחה.

שלומי חנם - סמנכ"ל כספים

שלומי חנם

סמנכ"ל כספים

שלומי הוא מנהל הכספים של IBI Pillar.
כמו כן הוא מכהן כחשב קבוצת IBI בית השקעות.

השכלה: רואה חשבון. בעל תואר ראשון במינהל עסקים ובחשבונאות מהמכללה למינהל בראשון לציון.