חדש, מודרני ועם אחריות קבלן: השקעה בנכסי Single Family שכדאי להכיר

אחת האפשרויות הנפוצות לישראלים שמשקיעים בנדל"ן בחו"ל היא השקעה בנכסיSingle Family , לה יתרונות רבים. הבולט שבהם הוא שמדובר בקורת גג עבור המשפחה האמריקאית הממוצעת, באמצעות נכס, שמפגין, לרוב, יציבות גם בתקופות מאתגרות. מהם נכסי סינגל פמילי, למה כדאי להשקיע בהם ולמי השקעה כזו מתאימה? כל התשובות בכתבה הבאה

מהם נכסי סינגל פמילי?

מי שמכיר את נכסי המולטי פמילי (Multi Family), דירות בנות חדר או שניים שנבנות בקומפלקס מגורים משותף, ודאי שואל את עצמו על ההבדלים בין השניים. נכסי סינגל פמילי (Single Family) משמשים, למעשה, כמוצר המשלים של נכסי המולטי פמילי, כשהסינגל פמילי מהווה פתרון דיור עבור משפחות אמריקאיות המעוניינת לעבור לבתים גדולים ומרווחים יותר. תארו לעצמכם משפחה שהרחיבה את התא המשפחתי וכעת יחידת הדיור בקומפלקס המשותף כבר קטנה עבורה. מטבע הדברים היא תחפש נכס גדול יותר, כשהפתרון עבורה הוא סינגל פמילי. חשוב לציין כיIBI Pillar , במקביל להשקעה בנכסי הסינגל פמילי, ממשיכה להשקיע באותם אזורים בארה"ב בהם קיימים נכסי המולטי פמילי בהם היא מחזיקה.

הזדמנות ההשקעה החדשה של IBI Pillar מתמקדת בהשקעה בנכסים מסוג סינגל פמילי – בתי מגורים פרטיים, חדשים, המוצעים להשכרה. הבתים, בני שלושה עד חמישה חדרים, שנבנו בסטנדרט גבוה ומודרני, נרכשים כחבילה אחת ישירות מהקבלנים הבונים ונהנים מאחריות הקבלן על הבנייה, מה שמהווה יתרון בתפעול השוטף שלהם. הנכסים ממוקמים בשכונות הנחשבות כצומחות, לרוב במיקומים אסטרטגיים, בסמוך למרכזי תעסוקה, בתי ספר ומרכזים רפואיים, ב-6 מדינות בדרום מזרח ארה"ב. האוכלוסייה בשכונות הללו נחשבות ממעמד סוציו-אקונומי גבוה ולהערכתנו מכאן גם הביקוש לנכסים מסוג זה.

כמו בכל השקעה נדל"נית, המפתח להצלחה, טמון בניהול ובתפעול של ההשקעה. בהשקעה זו, ניהול ותפעול הנכסים הם באחריות חברה בשליטת אלקטרה נדל"ן. החברה מנהלת אלפי דירות להשכרה במדינות רבות, ביניהן פלורידה, טקסס, דרום וצפון קרוליינה, ג'ורג'יה ועוד, ולכן היא בעלת יתרון בניהול ובתפעול מסוג זה.

נכסים שידעו להפגין יציבות גם בתקופות מאתגרות

השקעה בנכסי סינגל פמילי נחשבת ליציבה יחסית וסיפקה תזרים שוטף גם בתקופות כלכליות מאתגרות, כדוגמת משבר הקורונה. אופן ההשקעה בנוי על דמי שכירות שוטפים המחולקים למשקיעים פעם ברבעון, לאורך כ- 4 שנים. בתום תקופת ההשקעה, הבתים ימכרו כחבילה אחת או כיחידות נפרדות והמשקיעים צפויים לקבל את יתרת הקרן, בתוספת רווחים שנצברו במהלך תקופת ההשקעה.

למי מתאימה השקעה בנכסי סינגל פמילי?

השקעה בנדל"ן מניב מתאימה למגוון רחב של משקיעים. זו יכולה להיות אפשרות למי שמבקשים לגוון את תיק ההשקעות בנכסים עם קורלציה נמוכה לשוק ההון, או אופציה עבור מי שמבקש להרחיב את התיק ברכיב מניב. בנוסף, השקעה בנכסי סינגל פמילי יכולה להתאים למי שמעוניין לגוון את החלק האלטרנטיבי בתיק ההשקעות, באמצעות השקעה בנדל"ן בחו"ל.

בשנים האחרונות קיימת מגמה הולכת וגדלה של ישראלים המבקשים להשקיע בנכסי נדל"ן מניבים. חשוב לזכור שבניגוד להשקעה במניות או באג"ח, השקעה בנדל"ן מניב היא השקעה ריאלית שעשויה להימשך מספר שנים.

אנחנו ב- IBI Pillar עושים שימוש בידע ובמקצועיות שצברנו בהשקעות נדל"ן, לצד ניסיון של בית השקעות יציב וגדול, בוחנים ובוחרים את ההשקעה הכי משתלמת להערכתנו, מציעים אותה למספר מצומצם של לקוחות – עשרות בודדות –  ומלווים אתכם לאורך כל חיי ההשקעה. עד כה הובלנו השקעות ב-13 נכסים לרבות נכסים מסחריים ונכסים מסוג מולטי פמילי.

 

 

מעוניינים לשמוע עוד על השקעות עתידיות?

כתבות נוספות

כל המושגים שכדאי להכיר כשנכנסים לעולם ההשקעות בנדל"ן

השקעה בנדל"ן בחו"ל הפכה לאופציה המועדפת על ידי יותר ויותר ישראלים. היא מאפשרת בחירה בין נכסים מגוונים במקומות שונים בעולם, והיא גם מספקת גיוון ופיזור בתיק ההשקעות. אבל איך אנחנו ניגשים לרכוש נדל"ן בחו"ל והאם זה עדיף על פני דירה להשקעה? איזה נכס נרכוש, איך משפיעים הפיזור והסחירות והגישה להזדמנויות השקעה מגוונות על העסקה?

להמשך קריאה

מחפשים השקעה בנדל"ן? מה עדיף, להשקיע בדירה להשקעה או בנדל"ן בחו"ל?

השקעה בנדל"ן בחו"ל הפכה לאופציה המועדפת על ידי יותר ויותר ישראלים. היא מאפשרת בחירה בין נכסים מגוונים במקומות שונים בעולם, והיא גם מספקת גיוון ופיזור בתיק ההשקעות. אבל איך אנחנו ניגשים לרכוש נדל"ן בחו"ל והאם זה עדיף על פני דירה להשקעה? איזה נכס נרכוש, איך משפיעים הפיזור והסחירות והגישה להזדמנויות השקעה מגוונות על העסקה?

להמשך קריאה

למה כדאי להשקיע בנדל"ן מניב באמצעות בית השקעות?

חברות רבות מציעות השקעות בנדל"ן מניב בחו"ל, ולפעמים קשה לחדד את ההבדלים ביניהן ולהחליט מדוע חברה אחת עדיפה על חברה אחרת. השקעה בנדל"ן באמצעות בית השקעות כוללת יתרונות רבים, ביניהם המוניטין וניסיון רב בניהול השקעות, לצד שירות איכותי.

להמשך קריאה

למה נכס מולטי פאמילי הוא אחד הנכסים הראשונים שכדאי לבחון בהשקעה בנדל"ן בחו"ל?

מולטי-פמילי, או "מקבץ דיור" בעברית, זוכים לפריחה בשנים האחרונות ומושכים משקיעים רבים מסוגים שונים. בין הסיבות לכך: שינויים דמוגרפיים, התפתחויות בשוק הנדל"ן, והרצון לגוון את תיק הנכסים באמצעות השקעה אלטרנטיבית

להמשך קריאה

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם מידע נוסף:

תודה!

נחזור אליכם בהקדם